Bölümümüzde 2019-2020 Bahar dönemindeki tüm dersler 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren kaldığı yerden uzaktan eğitim yoluyla devam etmektedir.

Sevgili öğrencilerimiz,

 

COVİD-19 Salgını nedeniyle maalesef bu dönem için yüz yüze öğrenim olanağı bulunmamaktadır. Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 26 Mart 2020 tarihli karar ile 2019-2020 Akademik Yılı Bahar Döneminde yüz yüze öğretim yapılmamasına, öğretimin uzaktan eğitim ve dijital eğitim yöntemleriyle sürdürülmesine karar vermiştir. Bu karar doğrultusunda, Bölümümüzdeki dersler (Bitirme Tezi ve Staj hariç) 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren uzaktan eğitim yoluyla kaldığı yerden devam etmektedir.

Derslerin uzaktan öğretimi, Öğrenme Yönetim Sistemi (MERGEN) (https://mergen.btk.gov.tr) üzerinden yürütülecektir. Bitirme Tezi dersi için nasıl bir yol izleneceği konusunda danışmanlarınızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Uygulamalar konusunda oluşacak eksikliğinizi gelecek dönemlerde telafi etmeye çalışacağız.

Üniversitemizdeki uzaktan eğitimin işleyişi ile ilgili daha fazla bilgi için http://ohu.edu.tr/uzaktanegitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.