I. Öğretim

13
Kasım
SAN1007 OSMANLI TÜRKÇESİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi NABI KOBOTARIAN)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SAN1003 MİMARLIK TARİHİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET EKİZ)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SAN1001 SANAT TARİHİ TERMİNOLOJİSİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HURİYE ALTUNER)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi VAKKAS BOZKURT)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. ÖZLEM BAŞBOĞA)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. RASİM KAYI)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

13
Kasım
SAN2007 İSLAM SANATI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL YILDIZ KISACIK)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SAN2009 BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE KAZI TEKNİKLERİ I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HURİYE ALTUNER)

  Ara Sınav

  

  2019


15
Kasım
SAN2011 TEKNİK RESİM RÖLÖVE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEDAT ŞAHİN)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SAN2011 TEKNİK RESİM RÖLÖVE I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SEDAT ŞAHİN)

  Ödev

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
SAN3005 GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL YILDIZ KISACIK)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SAN3001 TÜRK RESİM SANATI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL YILDIZ KISACIK)

  Ara Sınav

  

  2019


I. Öğretim

13
Kasım
SAN4011 MESLEKİ YABANCI DİL - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RABİA NESRİN ER)

  Ara Sınav

  

  2019


14
Kasım
SAN4005 MÜZEOLOJİ I - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET EKİZ)

  Ara Sınav

  

  2019


23
Aralık
SAN4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Doç. Dr. MEHMET EKİZ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SAN4000 BİTİRME TEZİ - C Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi HURİYE ALTUNER)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
SAN4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SİBEL YILDIZ KISACIK)

  Proje Devam

  

  2019