I. Öğretim

23
Aralık
KIM1003 GENEL KİMYA LABARATUVARI I - A Şubesi   (Prof.Dr. ÖZLEM SARIÖZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


II. Öğretim

23
Aralık
KIM1003 GENEL KİMYA LABARATUVARI I - A Şubesi   (Prof.Dr. ÖZLEM SARIÖZ)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
23:59
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


2
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Genel Sınav

  

  2020


2
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Genel Sınav

  

  2020


3
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Genel Sınav

  

  2020


20
Ocak
10:00
ENF1021 TEMEL BİLGİSAYAR - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Bütünleme

  

  2020


20
Ocak
10:00
TDL1011 TÜRK DİLİ I - A Şubesi   (Öğr.Gör. YEŞİM TÜRKMEN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
ATA1015 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I - A Şubesi   (Prof.Dr. HAMDİ DOĞAN)

  Bütünleme

  

  2020


21
Ocak
10:00
YDL1013 YABANCI DİL I - A Şubesi   (Öğr.Gör. SÜLEYMAN AÇIKGÖZ)

  Bütünleme

  

  2020


I. Öğretim

23
Aralık
KIM2003 ANALİTİK KİMYA LABORATUVARI I - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
KIM2007 ANORGANİK KİMYA LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELMA YILDIRIM UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
KIM2003 ANALİTİK KİMYA LABORATUVARI I - A Şubesi   (Prof.Dr. MUSTAFA UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


23
Aralık
KIM2007 ANORGANİK KİMYA LABORATUVARI - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi SELMA YILDIRIM UÇAN)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
KIM3003 ORGANİK KİMYA LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RİFAT BATTALOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
KIM3003 ORGANİK KİMYA LABORATUVARI I - A Şubesi   (Dr.Öğr.Üyesi RİFAT BATTALOĞLU)

  Uygulama

  

  2019


I. Öğretim

23
Aralık
KIM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   (Doç. Dr. ERSEN TURAÇ)

  Proje Devam

  

  2019


23
Aralık
KIM4000 BİTİRME TEZİ - B Şubesi   (Doç. Dr. YAVUZ SÜRME)

  Proje Devam

  

  2019


II. Öğretim

23
Aralık
KIM4000 BİTİRME TEZİ - A Şubesi   ()

  Proje Devam

  

  2019