Niğde Milletvekili Selim Gültekin’den Diş Hekimliği Fakültemize Ziyaret

AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ile birlikte Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesine ziyarette bulundu.

Ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ile Rektör Yardımcımız ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yağmur Şener tarafından, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin’e Fakültemizin fiziki altyapısı ve akademik çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verildi.

Burada açıklamalarda bulunan AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Diş Hekimliği Fakültesi’nin Niğde için oldukça önemli bir gelişme olduğunu ve en kısa sürede klinik hizmetlerin Niğde’li vatandaşlara verilebilmesi için fakülteye ellerinden gelen desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade ederek gayretli çalışmaları dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ile Rektör Yardımcımız ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yağmur Şener’e teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ise açıklamalarında, Diş Hekimliği Fakültemizin hem fiziki hem de akademik kadro anlamında önemli gelişmeler yaşadığına vurgu yaparak, destek sözleri ve yakından ilgileri dolayısıyla AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin’e teşekkür etti.