Niğde Protokolünden Diş Hekimliği Fakültemize Ziyaret

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Milletvekili Selim Gültekin ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesine ziyarette bulundu. Ziyarette Niğde protokolüne Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlyas Gökhan ile Rektör Yardımcımız ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yağmur Şener ve Bor Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Serkan İbiş de eşlik etti.

Niğde protokolüne Diş Hekimliği Fakültemizin açıldığı dönemden bugüne kadar olan gelişmeler hakkında detaylı bilgiler veren Rektör Yardımcımız ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yağmur Şener, Diş Hekimliği Fakültemizi alanında uzman ve yetkin akademisyenler ile güçlendirmeye devam ettiklerini vurgulayarak fakültemizi fiziki anlamda da bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak bir seviyeye getirme çabasında olduklarını dile getirdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ise Diş Hekimliği Fakültemizde, akademik ve teknik eksikliklerimizi hızla tamamlayarak klinik hizmetlerine en kısa zamanda başlaması için gayret sarfettiklerini vurgulayarak kaliteli klinik hizmetlerin verilebilmesi için teknik donanım kapasitesinin de her geçen gün artırıldığını ifade etti.

Diş Hekimliği Fakültemize yapılan yatırımlar ile ilgili de detaylı bilgiler veren Rektörümüz Prof. Dr. Muhsin Kar ayrıca, bölgesel kalkınmaya destek sağlamak vizyonu ile yürüttükleri çalışmalarda Niğde protokolündeki tüm değerli isimlerden de destek beklediklerini ayrıca belirtti.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Milletvekili Selim Gültekin ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise açıklamalarında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin bölgeye önemli bir katma değer sağladığını aktararak, Niğde iline fayda getirecek her türlü işbirliğine ve desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.