Rektörümüz KÜNİB 2022 Eğitim Fuarı’na Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ve Eşi Öğr. Gör. Dilek Yaprak Uslu, Özbekistan’ın Taşkent şehrinde düzenlenen Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB) 2022 Eğitim Fuarı’na katıldı.
14 ülkeden 167 üniversitenin üyesi olduğu uluslararası bir akademik iş birliği kuruluşu olan KÜNİB tarafından, ülkemize yönelik yabancı uyruklu öğrenci akışını artırmak ve böylece YÖK’ün uluslararasılaşma vizyonuna katkı sunmak amacıyla düzenlenen KÜNİB 2022 Eğitim Fuarı’nda, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu da Üniversitemiz hakkında detaylı bilgileri paydaş Üniversitelerin temsilcileri ve program katılımcıları ile paylaştı.
KÜNİB 2022 Eğitim Fuarı’nda açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, Üniversitemizin uluslararası platformlarda akademik anlamdaki tanıtımının, gelecek vizyonumuza da önemli katkılar sunacağını ve böylelikle Üniversitemizin uluslararası eğitim kurumları arasında saygın bir yer edineceğini aktardı.
Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarının ardından KÜNİB 2022 Eğitim Fuarı’nda, paydaşlarımız ile birlikte incelemelerde bulundu. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu ayrıca burada KÜNİB Başkanı Prof. Dr. Ramazan Korkmaz’a Üniversitemiz anı tabağını hediye ederek düzenlenen fuar dolayısıyla kendisine teşekkür etti.
Program, günün anısına çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.