Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’dan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz ile Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuza Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz ile Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuza ziyarette bulundu.

Göreve başladığı günden itibaren Üniversitemizin tüm birimleri ile yakından ilgilenerek ziyaretlerde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, akademik ve idari personellerimizin talep ve önerilerini dinlemek ve Üniversitemiz birimlerinin fiziksel ve akademik gelişimi hakkında fikir alışverişlerinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemiz ile Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzda, bu okulların akademisyenleri ve idari personelleri ile bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ziyaretlerde, Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Bengü ile Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Metin Yıldırım da eşlik ederken, Rektörümüz okullarda gerçekleşen buluşmalarda, birlikte hareket etmenin ve ortak hedeflere yönelmenin önemini dile getirdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarında, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin büyük bir aile olduğunu ve tüm personellerimizin bu ailenin değerli birer parçası olduğunu da ifade etti.

Ziyaretler, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.