Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğünden Rektörümüze Ziyaret

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim Halil Sözmen ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu, “Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi olarak NİTAK gibi şehrin ve bölgenin tarımsal anlamda kalkınmasına destek sağlayacak alanlarda önemli çalışmalar yürütüyoruz. Tarım, bizim için öncelikli geliştirilmesi gereken alanlardan birini ifade ediyor. Bu bağlamda yaptığımız akademik çalışmalarımız da aralıksız sürecektir” dedi ve ziyaretleri dolayısıyla T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim Halil Sözmen ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim Halil Sözmen ise açıklamalarında Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin gelişmiş teknoloji ve yüksek fiziki kapasite ile yürüttüğü tarımsal araştırma ve geliştirme faaliyetlerini takdir ettiklerini aktararak Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’nun sıcak karşılamaları ve misafirperverlikleri dolayısıyla kendisine teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.