Üniversitemiz Güvenlik Görevlilerine İletişim Konulu Eğitim Verildi

Üniversitemizde, güvenlik görevlilerimize yönelik olarak İletişim Fakültemiz Araştırma Görevlisi Serhat Madsar tarafından iletişim konulu eğitim verildi.
Araştırma Görevlisi Serhat Madsar tarafından iletişim temel özellikleri, kişilerarası iletişimde dikkat edilmesi gereken noktalar ve birçok detayın paylaşıldığı eğitim programına, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hamdi Doğan da katılarak burada açıklamalarda bulundu. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hamdi Doğan’a burada Genel Sekreter Yardımcımız Erkan Altın da eşlik etti.
Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hamdi Doğan açıklamalarında, güvenlik ve kişilerarası iletişim konusunun kurumlar için oldukça önemli olduğunu ifade ederek tüm güvenlik görevlilerimize bu konuda verilen eğitimlerin de faydalı sonuçlar ortaya koyacağına inandığını aktardı. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hamdi Doğan açıklamalarını, yeni eğitim öğretim yılında tüm personellerimize kolaylıklar dileyerek noktaladı.
Eğitim sonunda, Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu da eğitimi tamamlayan güvenlik görevlilerimizle birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirdi. Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu buradaki açıklamalarında, “Aramıza yeni katılan güvenlik görevlisi arkadaşlarımız ile birlikte daha büyük bir aile olduk. Yeni dönemde her birinize ayrı ayrı başarılar diliyor, özverili çalışmalarınız dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.