OLA İşlemleri (Akademik Personel)

Akademik Fakülte/ Bölüm Koordinatörleri Erasmus+ KA103 / 131 Giden Öğrenci Learning Agreement OLA İmza İşlem Basamakları


Erasmus Dashboard

Değerli Erasmus+ Akademik Bölüm Koordinatörü,

Malumunuz, Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği’ne hak kazanan öğrencilerimizin “Learning Agreement” süreçlerini tamamlayabilmeleri için Erasmus+ Bölüm Koordinatörleri’nin imzasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yıl ve dönem itibariyle kimi ortak üniversitelerimiz, AB tarafından uygulamaya geçirilen “Erasmus+ Dashboard” ve “OLA” yazılımını/sistemini kullanmaya başlamış bulunmakta ve imza işlemleri de dahil olmak üzere Learning Agreement süreçlerini online olarak yürütmektedir.

Bu doğrultuda, bu sistemi kullanan üniversitelerde öğrenim görecek olan Erasmus öğrencileriniz var ise, Koordinatörlüğümüz tarafından sizlere sistem üzerinden tanımlama yapılmış bulunmakta ve bu tanımlama sonrasında aşağıdaki adımları takip ederek öğrencinizin Learning Agreement imza sürecini tamamlamanız beklenmektedir. Bu noktada aşağıdaki sunum ve bilgilendirme dokümanının ilgili süreçte size yol göstereceğini düşünüyor, iyi çalışmalar diliyoruz.

Akademik Bölüm Koordinatörlerine Yönelik Erasmus Dashboard İşlem Basamakları (Sunum)

Akademik Bölüm Koordinatörlerine Yönelik Erasmus Dashboard İşlem Basamakları ( Yazı)

İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

NOHU Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü

Son Güncelleme Tarihi:20.10.2023